27 czerwca 2020 10:17 | Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - LIST DYREKTORA SZKOŁY

Drodzy Uczniowie!

Szanowni Rodzice i Nauczyciele!

Kończymy dziś rok szkolny 2019/20. Wszyscy zapamiętamy go jako rok inny niż wszystkie. Od marca bowiem przyszło nam pracować w nowej, nieznanej nam rzeczywistości. Naukę prowadziliśmy zdalnie. Komunikowaliśmy się ze sobą na wszystkie dostępne dla nas sposoby. Dziękuję wszystkim - Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom za sprostanie temu niełatwemu wyzwaniu.

Dziękuję ks. prob. Przemysławowi Ilnickiemu, Nauczycielom, Pracownikom obsługi za rzetelną pracę, kreatywność, otwartość, współpracę ze mną i z Rodzicami.

Dziękuję Rodzicom za podjęcie ścisłej współpracy ze szkołą w okresie panującej epidemii.

Wszystkim Uczniom gratuluję sukcesów. Dziękuję za wytrwałość, kreatywność, systematyczną naukę, dojrzałe podejście do życia i zrozumienie sytuacji epidemicznej.

Dziękuję również za owocną współpracę burmistrzowi Michałowi Pękali, wiceburmistrzowi Grzegorzowi Pakule oraz kierownikowi CUW Ewelinie Ptak. Dzięki Waszej pomocy nasza szkoła jest coraz piękniejsza i świetnie wyposażona. Praca w takiej placówce jest prawdziwą przyjemnością.

Wszystkim życzę słonecznych wakacji oraz bezpiecznego wypoczynku. Naszym Absolwentom jeszcze raz życzę wielu sukcesów, dobrych wyborów życiowych i spełnienia Waszych marzeń i planów. Niech Patron naszej szkoły św. Jan Paweł II opiekuje się Wami i towarzyszy Wam przez całe życie.

dr Zbigniew Kowalczyk

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach