Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.

Aktualności

27 czerwca 2020 10:17 | Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - LIST DYREKTORA SZKOŁY


Drodzy Uczniowie!

Szanowni Rodzice i Nauczyciele!

 

Kończymy dziś rok szkolny 2019/20. Wszyscy zapamiętamy go jako rok inny niż wszystkie. Od marca bowiem przyszło nam pracować w nowej, nieznanej nam rzeczywistości. Naukę prowadziliśmy zdalnie. Komunikowaliśmy się ze sobą na wszystkie dostępne dla nas sposoby. Dziękuję wszystkim - Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom za sprostanie temu niełatwemu wyzwaniu.


Dziękuję ks. prob. Przemysławowi Ilnickiemu, Nauczycielom, Pracownikom obsługi za rzetelną pracę, kreatywność, otwartość, współpracę ze mną i z Rodzicami.

 

Dziękuję Rodzicom za podjęcie ścisłej współpracy ze szkołą w okresie panującej epidemii.  

 

Wszystkim Uczniom gratuluję sukcesów. Dziękuję za wytrwałość, kreatywność, systematyczną naukę, dojrzałe podejście do życia i zrozumienie sytuacji epidemicznej.

 

Dziękuję również za owocną współpracę burmistrzowi Michałowi Pękali, wiceburmistrzowi Grzegorzowi Pakule oraz kierownikowi CUW Ewelinie Ptak. Dzięki Waszej pomocy nasza szkoła jest coraz piękniejsza i świetnie wyposażona. Praca w takiej placówce jest prawdziwą przyjemnością.

 

Wszystkim życzę słonecznych wakacji oraz bezpiecznego wypoczynku. Naszym Absolwentom jeszcze raz życzę wielu sukcesów, dobrych wyborów życiowych i spełnienia Waszych marzeń i planów. Niech Patron naszej szkoły św. Jan Paweł II opiekuje się Wami i towarzyszy Wam przez całe życie.

 

  

dr Zbigniew Kowalczyk

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w WilczkowicachPrzeczytano: 386 razy. Wydrukuj|Do góry