16 września 2020 12:15 | Aktualności

SPOTKANIE Z RODZICAMI

W dniach 9 i 10 września 2020 odbył się w naszej szkole cykl spotkań z rodzicami. Ze względu na sytuację epidemiologiczną i w trosce o bezpieczeństwo, każdy wychowawca zorganizował popularnie zwaną „wywiadówkę” o innej godzinie, w innej sali. Na spotkaniach rodzice zostali zapoznani z procedurami bezpieczeństwa w zawiązku z COVID 19. Poznali najważniejsze dokumenty szkolne, w tym: Statut, Program Wychowawczo-Profilaktyczny oraz zasady oceniania. W klasach odbył się także wybór tzw. „trójek klasowych”, które następnie udały się na spotkanie z Panem Dyrektorem Zbigniewem Kowalczykiem. Rodzice nowych uczniów zostali również zapoznani z ogólnymi zasadami funkcjonowania placówki.